Витяжка Elica Era C BL/A/72 чорний (PRF0166823)
Фото 4 |
Elica Era C BL/A/72 чорний 2020 рік |
|
Стильна і зручна у використанні кухонна побутова витяжка середньої потужності зі світлодіодним підсвічуванням, інтуїтивно зрозумілою механічною (кнопковою) системою управління, а також зовнішнім дизайном, розробленим студією Elica Design Center. Модель представлена на ринку у 2020 році та позиціонується у середній ціновий сегмент. Може бути хорошим вибором для ефективного обслуговування приміщення площею до 15-18 м².
Кухонна витяжка Elica Era C BL/A/72 може експлуатуватися в двох різних режимах - виведення повітря за межі приміщення (потрібне підключення до повітропроводу 120 мм), а також його рециркуляція (додатково потрібне придбання вугільного фільтра моделі CFC0141571). В основі витяжки знаходиться електромотор потужністю 146 Вт, здатний забезпечувати пікову продуктивність на рівні 700 м3/год.
Поточну продуктивність роботи пристрою може регулювати в рамках трьох встановлених режимів, при цьому максимальний дозволяє відносно швидко замінити все повітря в приміщенні після тривалої і насиченої готування, але при цьому шум, що створюється на цій потужності, досягає 66 дБ. У комплектації пристрою є традиційний жироуловлюючий фільтр. Вбудовування моделі виконується у підвісну шафу над варильною поверхнею, видимою залишається лише горизонтальна робоча поверхня та кнопкова панель управління.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Elica 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Elica.
Купити Elica Era C BL/A/72 чорний
Усі ціни 14 →ELICA Okap ELICA ERA C BL/A/72 Czarny | 649 zł |
Elica ERA C BL/A/72 Czarny | 649 zł |
Okap Elica ERA C BL/A/72 | 649 zł |
Okap wkład ELICA Era C BL/A/72 | 649 zł |
Elica ERA C BL/A/72 Czarny | 649 zł |