Витяжка Akpo WK-7 P3060
Akpo WK-7 P3060 |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Akpo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Akpo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Akpo WK-7 P3060
Усі ціни 9 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Akpo WK-7 P-3060 Chimney Cooker kaptur WK-7P3060INOX | 499 zł |
Okap AKPO WK-7 P3060 Inox | 320 zł |
Okap podszafkowy AKPO WK-7 P 3060 srebrny | 329 zł |
Okap podszafkowy WK-7 P-3060 60 cm Akpo | 249 zł |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →