Витяжка Akpo WK-7 Light Glass Touch 60
Фото 4 |
Akpo WK-7 Light Glass Touch 60 2022 рікпотужна |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Akpo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Akpo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Akpo WK-7 Light Glass Touch 60
Усі ціни 8 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Akpo WK-7 Light Glass Touch 60 Inox | 719 zł |
Akpo WK-7 Light Glass Touch 60 Czarny | 709 zł |
Okap AKPO WK-7 Light Glass Touch 60 Czarne szkło | Bezpłatny transport | 709 zł |
Akpo WK-7 Light Glass Touch 60 Czarny | 709 zł |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →