Витяжка Akpo Light 60
Akpo Light 60 |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Akpo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Akpo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Akpo Light 60
Усі ціни 10 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
AKPO WK-7 LIGHT 60 okap kuchenny/oświetlenie halogenowe/białe WK-7LIGHT60B | 496 zł |
Okap Akpo WK-7 Light 60 | 329 zł |
Okap teleskopowy AKPO WK-7 Light 60 | 363 zł |
Okap szufladkowy AKPO WK-7 LIGHT 60 INOX (220 m3/h+ szer. 60cm+ inox) - DA | 329 zł |
Okap AKPO WK-7 LIGHT 60 CZARNY LED | 363 zł |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →