Витяжка Akpo WK-7 Micra 50 IX нержавіюча сталь
Akpo WK-7 Micra 50 IX нержавіюча сталь 2020 рік |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Akpo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Akpo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Akpo WK-7 Micra 50 IX нержавіюча сталь
Усі ціни 13 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
CAMPANA BAJO ARMARIO AKPO WK-7 MICRA 50 Stal nierdzewna 50 CM ANCHO ACERO | 525 zł |
Okap AKPO WK-7 Micra 60 Inox | 360 zł |
Okap AKPO WK-7 Micra 60 Inox WK-7 MICRA INOX | 349 zł |
Akpo WK-7 Micra 50 Inox | 349 zł |
ще 8 пропозицій
Модификації Akpo WK-7 Micra 50 IX
Ціни на Akpo WK-7 Micra 50 IX |
---|---|---|---|---|
Akpo WK-7 Micra 50 WH білий | від 299 zł | 24 пропозиції | ||
Akpo WK-7 Micra 50 IX нержавіюча сталь | від 349 zł | 13 пропозицій | ||
Akpo WK-7 Micra 50 BK чорний | від 299 zł | 22 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →