Витяжка Akpo Rustica Nova 60 бежевий
Akpo Rustica Nova 60 бежевий |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Akpo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Akpo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Akpo Rustica Nova 60 бежевий
Усі ціни 10 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Okap AKPO WK-4 Rustica Nova 60 Kremowy | 749 zł |
Akpo WK-4 Rustica Nova 60 Ecru | 749 zł |
Okap AKPO WK-4 Rustica Nova 60 Kremowy | 749 zł |
Okap kominowy AKPO WK-4 Rustica Eco 60 | 779 zł |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →