Витяжка Akpo WK-12 Micra 50 IX нержавіюча сталь
Фото 5 |
Akpo WK-12 Micra 50 IX нержавіюча сталь |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Akpo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Akpo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Akpo WK-12 Micra 50 IX нержавіюча сталь
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Okap AKPO WK-12 Micra 50 Inox | 439 zł |
Okap AKPO WK-12 Micra 50 Inox WK-12MICRA50INOX300GEST | 439 zł |
Akpo WK-12 Micra 50 Inox | 439 zł |
Akpo WK-12 Micra 50 Inox | 439 zł |
Модификації Akpo WK-12 Micra 50 IX
Ціни на Akpo WK-12 Micra 50 IX |
---|---|---|---|---|
Akpo WK-12 Micra 50 WH білий | від 419 zł | 5 пропозицій | ||
Akpo WK-12 Micra 50 IX нержавіюча сталь | від 439 zł | 5 пропозицій | ||
Akpo WK-12 Micra 50 BK чорний | від 419 zł | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →