Витяжка Akpo Nero ECO 50
Akpo Nero ECO 50 |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Akpo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Akpo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Akpo Nero ECO 50
Усі ціни 21 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Akpo WK-4 Nero 50 Szary | 359 zł |
Okap Akpo WK-4 Nero Eco 50 | 341 zł |
Akpo WK-4 Nero 50 Szary | 359 zł |
Okap kominowy Nero Eco 50 T300 50 cm Akpo | 389 zł |
Okap AKPO WK-4 NERO LINE ECO 50 BIAŁY - DARMOWY PACZKOMAT OD 799zł | 399 zł |
ще 16 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →