Витяжка Akpo WK-4 Largo ECO 60
Akpo WK-4 Largo ECO 60 |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Akpo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Akpo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Akpo WK-4 Largo ECO 60
Усі ціни 9 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
AKPO WK-4 Largo ECO 60 okap kuchenny czarny skóra wielokolorowy | 701 zł |
Okap AKPO WK-4 Largo Eco 60 Inox | 560 zł |
Okap kominowy AKPO WK-4 Largo Eco 60 czarny | 520 zł |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →