Витяжка Elica Stripe BL/A/60/LX чорний (PRF0100990B)
Фото 4 |
Elica Stripe BL/A/60/LX чорний |
|
Стильна і приваблива кухонна витяжка, створена досить відомим італійським брендом Elica. Модель належить периметральним рішенням і забезпечує втягування повітря через ряд отворів, розташованих по периметру повітрозабірника, завдяки чому виробникові вдалося поєднати високу ефективність роботи з привабливим дизайном. При цьому в основі Elica Stripe A/60 перебуває двигун з максимальною продуктивністю роботи в 625 м³/год, а рівень створюваного шуму — 66 дБ. Примітно, що реалізовані відразу чотири режими для регулювання потужності, замість звичних трьох. Також передбачена можливість роботи в режимі рециркуляції, що позбавляє користувача від необхідності підключати пристрій до повітропроводу. Панель управління сенсорна, за освітлення робочої зони відповідають дві галогенні лампи.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Elica 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Elica.
Купити Elica Stripe BL/A/60/LX чорний
Усі ціни 10 →Okap ELICA Stripe BL/A/60 Czarny | 1 899 zł |
Okap ELICA Stripe BL/A/60 Czarny | 1 899 zł |
Okap ELICA Stripe BL/A/60 Czarny BL-A-60 | 1 899 zł |
Okap ELICA Stripe BL/A/60/LX | 1 899 zł |
**WYSYŁKA 24/48H** Okap przyścienny ELICA STRIPE BL/A/60/LX czarne szkło ( | 1 899 zł |
Модификації Elica Stripe BL/A/60/LX
Ціни на Elica Stripe BL/A/60/LX |
---|---|---|---|---|
Elica Stripe WH/A/60/LX білий | від 1 899 zł | 8 пропозицій | ||
Elica Stripe IX/A/60/LX нержавіюча сталь | від 1 759 zł | 5 пропозицій | ||
Elica Stripe BL/A/60/LX чорний | від 1 899 zł | 10 пропозицій |