Витяжка Elica Lane GR/A/52 сірий (PRF0157369)
Фото 4 |
Elica Lane GR/A/52 сірий |
|
Компактна, зовні приваблива і при цьому досить ефективна побутова кухонна витяжка повновбудовуваного формату з яскравим світлодіодним підсвічуванням, системою периметрального всмоктування повітря та інтуїтивно зрозумілою механічною (кнопковою) системою управління. Серед яскравих особливостей моделі важливо виділити вбудований таймер, який дозволяє запрограмувати пристрій на автоматичне вимкнення – це дуже зручно для провітрювання кухні після тривалого/активного приготування.
Кухонна витяжка Elica Lane GR/A/52 має традиційну ширину корпусу (51,4 см) і розрахована на монтаж у стандартну підвісну шафу, завдяки чому практично непомітна. В основі пристрою знаходиться електродвигун потужністю 257 Вт, здатний підтримувати максимальну продуктивність на рівні 650 м / год. Усього виробником передбачено класичний набір із трьох режимів роботи, за допомогою яких можна регулювати швидкість провітрювання. Система підсвічування сформована із довгої світлодіодної лампи. Передбачено можливість додаткової установки активного фільтра, що знадобиться у тому випадку, якщо планується використання витяжки в режимі рециркуляції повітря (тобто без підключення пристрою до вентиляційної шахти).
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Elica 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Elica.
Купити Elica Lane GR/A/52 сірий
Усі ціни 6 →ELICA Okap ELICA LANE GR/A/52 Srebrnoszary | 1 279 zł |
Okap ELICA Lane GR/A/52 Szary | 1 050 zł |
Elica LANE GR/A/52 Szary | 1 050 zł |
Elica LANE GR/A/52 Szary | 1 399 zł |
Модификації Elica Lane GR/A/52
Ціни на Elica Lane GR/A/52 |
---|---|---|---|---|
Elica Lane WH/A/52 білий | від 1 074 zł | 21 пропозиція | ||
Elica Lane IX/A/52 нержавіюча сталь | від 969 zł | 25 пропозицій | ||
Elica Lane GR/A/52 сірий | від 1 050 zł | 6 пропозицій | ||
Elica Lane BL/A/52 чорний | від 1 075 zł | 18 пропозицій |