Витяжка Elica Lane WH/A/52 білий
Фото 4 |
Elica Lane WH/A/52 білий 2020 рік |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Elica 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Elica.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Elica Lane WH/A/52 білий
Усі ціни 17 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
ELICA Okap płaski LANE WH/A/52 - PRF0157357 biały PRF0157357 | 1 600 zł |
ELICA Okap ELICA LANE WH/A/52 Biały | 1 519 zł |
Elica Okap LANE WH/A/52 HZELIOZLANWHA52 | 1 499 zł |
Elica LANE WH/A/52 | 1 074 zł |
Elica LANE WH/A/52 | 1 074 zł |
ще 12 пропозицій
Модификації Elica Lane WH/A/52
Ціни на Elica Lane WH/A/52 |
---|---|---|---|---|
Elica Lane WH/A/52 білий | від 1 074 zł | 18 пропозицій | ||
Elica Lane IX/A/52 нержавіюча сталь | від 969 zł | 22 пропозиції | ||
Elica Lane GR/A/52 сірий | від 1 050 zł | 3 пропозиції | ||
Elica Lane BL/A/52 чорний | від 1 075 zł | 15 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →