Витяжка Elica Lane BL/A/52 чорний
Фото 4 |
Elica Lane BL/A/52 чорний 2020 рік |
|
Стильна, компактна і ефективна кухонна витяжка формату, що вбудовується, представлена на ринку в декількох колірних рішеннях, що дозволяє спочатку підібрати модель, яка максимально вписуватиметься в вже існуючий інтер'єр кухні. Пристрій має класичну ширину корпусу і розрахований на вбудовування в підвісну шафу, при цьому видимою залишається лише одна робоча панель із системою підсвічування та керування.
Виробник забезпечив кухонну витяжку Elica Lane BL/A/52 електромотором на 257 Вт, здатний видавати максимальну продуктивність 650 м³/год. Загалом подібного має бути достатньо обслуговування приміщення середньої площі (10-15 м²). Кнопкова панель керування дозволяє регулювати поточну швидкість роботи пристрою у межах трьох рівнів: мінімальна, середня, максимальна. При цьому на мінімальній швидкості рівень шуму, що створюється, не перевищує 49 дБ. Є вбудований таймер для автоматичного вимкнення витяжки. В основі системи освітлення є світлодіодні лампи. Передбачена можливість встановлення вугільного фільтра, що буде потрібно для роботи техніки в режимі рециркуляції.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Elica 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Elica.
Купити Elica Lane BL/A/52 чорний
Усі ціни 14 →ELICA Okap ELICA LANE BL/A/52 Czarny | 1 219 zł |
Elica LANE BL/A/52 | 1 093 zł |
Okap wkład ELICA Lane BL/A/52 | 1 499 zł |
Okap ELICA Lane BL/A/52 Czarny | 1 200 zł |
Модификації Elica Lane BL/A/52
Ціни на Elica Lane BL/A/52 |
---|---|---|---|---|
Elica Lane WH/A/52 білий | від 1 049 zł | 22 пропозиції | ||
Elica Lane IX/A/52 нержавіюча сталь | від 960 zł | 27 пропозицій | ||
Elica Lane GR/A/52 сірий | від 1 050 zł | 6 пропозицій | ||
Elica Lane BL/A/52 чорний | від 1 093 zł | 15 пропозицій |