Витяжка Elica Pix BL/F/42 чорний (PRF0146220)
Фото 5 |
Elica Pix BL/F/42 чорний |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Elica 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Elica.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Elica Pix BL/F/42 чорний
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Okap ELICA PIX BL/F/42 | 6 999 zł |
**WYSYŁKA 24/48H** Okap wyspowy ELICA PIX BL/F/42 czarny (PRF0146220) KODR | 6 999 zł |
WYSYŁKA do 48H*|rabat 10kod: ELI10 Okap wyspowy ELICA PIX BL/F/42 czarny | 6 999 zł |
Okap Elica Pix BL/F/42 PRF0146220 - Użyj kodu EL10 - 10 rabatu! Gwarancja | 6 999 zł |
ELICA Okap PIX BL/F/42 czarny PRF0146220 * - Z KODem EL10 - RABAT 10 - Pła | 6 999 zł |
Okap Elica Pix BL/F/42 PRF0146220 - Użyj kodu EL10 - 10 rabatu! Gwarancja | 6 999 zł |
Okap Elica PIX BL/F/42 czarny PRF0146220 pochłaniacz | 6 999 zł |
Модификації Elica Pix BL/F/42
Ціни на Elica Pix BL/F/42 |
---|---|---|---|---|
Elica Pix Concrete/F/42 бежевий | від 6 999 zł | 6 пропозицій | ||
Elica Pix WH/F/42 білий | від 6 999 zł | 7 пропозицій | ||
Elica Pix Jeans/F/42 синій | від 6 999 zł | 7 пропозицій | ||
Elica Pix BL/F/42 чорний | від 6 999 zł | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →