Okap Elica Pix BL/F/42 czarny (PRF0146220)
Zdjęcia 5 |
Elica Pix BL/F/42 czarny |
|
Jaki okap kuchenny wybrać?Sekrety wyboru okapu, który będzie odpowiadał wszystkim parametrom i posłuży wiele lat
Jak wyczyścić okapWażna jest nie tylko czystość zewnętrzna i atrakcyjność okapu, ale także stan jego części wewnętrznych.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Elica 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Elica.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Elica Pix BL/F/42 czarny
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Okap ELICA PIX BL/F/42 | 6 999 zł |
**WYSYŁKA 24/48H** Okap wyspowy ELICA PIX BL/F/42 czarny (PRF0146220) KODR | 6 999 zł |
WYSYŁKA do 48H*|rabat 10kod: ELI10 Okap wyspowy ELICA PIX BL/F/42 czarny | 6 999 zł |
Okap Elica Pix BL/F/42 PRF0146220 - Użyj kodu EL10 - 10 rabatu! Gwarancja | 6 999 zł |
ELICA Okap PIX BL/F/42 czarny PRF0146220 * - Z KODem EL10 - RABAT 10 - Pła | 6 999 zł |
Okap Elica Pix BL/F/42 PRF0146220 - Użyj kodu EL10 - 10 rabatu! Gwarancja | 6 999 zł |
Okap Elica PIX BL/F/42 czarny PRF0146220 pochłaniacz | 6 999 zł |
Modyfikacje Elica Pix BL/F/42
Ceny na Elica Pix BL/F/42 |
---|---|---|---|---|
Elica Pix Concrete/F/42 beżowy | od 6 999 zł | 6 oferty | ||
Elica Pix WH/F/42 biały | od 6 999 zł | 7 oferty | ||
Elica Pix BL/F/42 czarny | od 6 999 zł | 7 oferty | ||
Elica Pix Jeans/F/42 granatowy | od 6 999 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →