Okap Elica Elite 14 PLUS IX/A/60 stal nierdzewna
Zdjęcia 3 |
Elica Elite 14 PLUS IX/A/60 stal nierdzewna wydajny czarny stal nierdzewna |
|
Stosunkowo niedrogi i łatwy w użyciu wbudowany kaptur. Model ma konstrukcję teleskopową, natomiast dodatkowa sekcja wydłuża się o 16 cm (zwiększając głębokość techniki z 28 do 44 cm). Urządzenie może pracować zarówno w trybie wywiewu, jak i w trybie recyrkulacji. Pobór mocy to skromne 129 W, ale jednocześnie okap Elica Elite 14 PLUS A/60 zapewnia wydajność 1000 m3/h – tyle wystarczy, aby obsłużyć niemal każdą domową kuchnię.
Układ napędowy składa się z 1 silnika, przewidziano 3 poziomy do regulacji intensywności pracy. Okap jest obsługiwany za pomocą konwencjonalnych przycisków mechanicznych. W tym przypadku poziom hałasu przy maksymalnej prędkości wynosi 68 dB, a przy minimum - 59 dB. Producent zapewnił aluminiowy łapacz tłuszczu, ale istnieje również możliwość zamontowania filtra z węglem aktywnym (nie wchodzi w skład zestawu). Średnica otworu na rurę falistą wynosi 12 cm Konstrukcja modelu obejmuje również klasyczny system oświetlenia, oświetlenie reprezentowane jest przez 2 żarówki halogenowe o mocy 28 w każda. Produkt zapakowany w kopertę ze stali nierdzewnej.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Elica 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Elica.
Kup Elica Elite 14 PLUS IX/A/60 stal nierdzewna
Okap ELICA ELITE14 PLUS IX/A/60 | 799 zł |
Okap teleskopowy ELICA ELITE 14 PLUS GRIX/A/60 szary + stal nierdzewna (PR | 849 zł |
RABAT 10kod: ELI10 Okap teleskopowy ELICA ELITE 14 PLUS GRIX/A/60 szary + | 849 zł |
Okap ELICA ELITE 14 PLUS GRIX/A/60 PRF0126053 - Użyj kodu EL10 - 10 rabatu | 849 zł |
Okap ELICA ELITE 14 PLUS GRIX/A/60 PRF0126053 - Użyj kodu EL10 - 10 rabatu | 849 zł |
Modyfikacje Elica Elite 14 PLUS IX/A/60
Ceny na Elica Elite 14 PLUS IX/A/60 |
---|---|---|---|---|
Elica Elite 14 PLUS BL/A/60 czarny | od 799 zł | 4 oferty | ||
Elica Elite 14 PLUS IX/A/60 stal nierdzewna | od 799 zł | 5 oferty |