Okap Elica Box In IX/A/60 stal nierdzewna (PRF0097835A)
Zdjęcia 4 |
Elica Box In IX/A/60 stal nierdzewna wydajny |
|
Wydajny, wydajny, a przy tym stosunkowo cichy okap teleskopowy z wysuwanym panelem, wysokiej jakości oświetleniem i mechanicznymi pokrętłami do regulacji prędkości urządzenia. Model plasowany jest przez producenta w górnym segmencie cenowym i przede wszystkim wyróżnia się wysoką maksymalną mocą roboczą. Okap Elica Box In IX/A/60 jest wyposażony w wytrzymały silnik elektryczny o mocy 185 W, który jest w stanie zapewnić ssanie do 750 m³/h.
Może służyć jako doskonałe rozwiązanie do obsługi średniej wielkości pomieszczeń (10-18 m²). Korpus urządzenia wykonany jest z wysokiej jakości stali nierdzewnej, której powierzchnię można łatwo oczyścić z wszelkiego rodzaju zanieczyszczeń za pomocą specjalnej chemii gospodarczej. Panel sterowania zapewnia możliwość regulacji mocy pracy w ramach trzech zaprogramowanych trybów. Do obsługi jednego/dwóch pracujących palników wystarczy pierwsza, najmniej hałaśliwa prędkość, która nie zakłóci spokojnej rozmowy i nie zagłuszy dźwięku telewizora – poziom hałasu nie przekracza 48 dB.
Maksymalna wydajność trzeciej prędkości jest potrzebna do przewietrzenia kuchni, a generowany hałas wzrasta do 67 dB. Płyta jest oświetlona dwoma wbudowanymi lampami (2x2,5 W). Model ma standardową szerokość 60 cm do dużych urządzeń AGD, co pozwala na pracę z szeroką gamą modeli płyt elektrycznych i gazowych czy pieców. Ważne jest, aby zwrócić uwagę na fakt, że zapewniona jest tylko możliwość obsługi urządzenia z kranu, bez trybu recyrkulacji.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Elica 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Elica.
Kup Elica Box In IX/A/60 stal nierdzewna
Wszystkie ceny 6 →Elica Okap BOXIN IX/A/60 HZELIOZBOX60SMK | 1 449 zł |
Podszafkowy Elica BOXIN IX/A/60 AGDZ-OKAP-ELCA-022 | 1 059 zł |
Elica Okap BOXIN IX/A/60 56316 | 1 449 zł |
Okap Elica Boxin IX/A/60 | 998 zł |
Okap Elica BOXIN IX/A/60 | 1 449 zł |