Okap Elica Boxin Dry IX/A/60 stal nierdzewna (PRF0181274)
Zdjęcia 5 |
Elica Boxin Dry IX/A/60 stal nierdzewna |
|
Jaki okap kuchenny wybrać?Sekrety wyboru okapu, który będzie odpowiadał wszystkim parametrom i posłuży wiele lat
Jak wyczyścić okapWażna jest nie tylko czystość zewnętrzna i atrakcyjność okapu, ale także stan jego części wewnętrznych.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Elica 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Elica.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Elica Boxin Dry IX/A/60 stal nierdzewna
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Okap Elica BOXIN DRY IX/A/60 | 2 999 zł |
Okap do zabudowy ELICA BOXIN DRY IX/A/60 stal nierdzewna (PRF0181274) KODR | 2 999 zł |
RABAT 10kod: ELI10 Okap do zabudowy ELICA BOXIN DRY IX/A/60 stal nierdzew | 2 999 zł |
Okap do zabudowy ELICA Boxin DRY IX/A/60 PRF0181274 - Użyj kodu EL10 - 10 | 2 999 zł |
Okap Elica BOXIN DRY IX/A/60 PRF0181274 inox wyciąg | 2 999 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →