Витяжка Elica Lever IX/A/116 нержавіюча сталь (PRF0163362)
Elica Lever IX/A/116 нержавіюча сталь 2020 рік |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Elica 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Elica.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Elica Lever IX/A/116 нержавіюча сталь
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Okap ELICA Lever IX/A/116 | 2 399 zł |
Okap teleskopowy ELICA LEVER IX/A/116 stal nierdzewna + szkło (PRF0163362) | 2 399 zł |
WYSYŁKA do 48H*|rabat 10kod: ELI10 Okap teleskopowy ELICA LEVER IX/A/116 | 2 399 zł |
Okap ELICA LEVER IX/A/116 PRF0163362 - Użyj kodu EL10 - 10 rabatu! Gwaranc | 2 399 zł |
Okap Elica LEVER IX/A/116 inox PRF0163362 wyciąg | 2 399 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →