Okap Elica Lever IX/A/116 stal nierdzewna (PRF0163362)
Elica Lever IX/A/116 stal nierdzewna 2020 rok |
|
Jaki okap kuchenny wybrać?Sekrety wyboru okapu, który będzie odpowiadał wszystkim parametrom i posłuży wiele lat
Jak wyczyścić okapWażna jest nie tylko czystość zewnętrzna i atrakcyjność okapu, ale także stan jego części wewnętrznych.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Elica 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Elica.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Elica Lever IX/A/116 stal nierdzewna
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Okap ELICA Lever IX/A/116 | 2 399 zł |
Okap teleskopowy ELICA LEVER IX/A/116 stal nierdzewna + szkło (PRF0163362) | 2 399 zł |
WYSYŁKA do 48H*|rabat 10kod: ELI10 Okap teleskopowy ELICA LEVER IX/A/116 | 2 399 zł |
Okap ELICA LEVER IX/A/116 PRF0163362 - Użyj kodu EL10 - 10 rabatu! Gwaranc | 2 399 zł |
Okap Elica LEVER IX/A/116 inox PRF0163362 wyciąg | 2 399 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →