Okap Falmec Virgola Plus 120/600
Falmec Virgola Plus 120/600 |
|
Jaki okap kuchenny wybrać?Sekrety wyboru okapu, który będzie odpowiadał wszystkim parametrom i posłuży wiele lat
Jak wyczyścić okapWażna jest nie tylko czystość zewnętrzna i atrakcyjność okapu, ale także stan jego części wewnętrznych.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Falmec 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Falmec.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Falmec Virgola Plus 120/600
Wszystkie ceny 11 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Okap kuchenny Virgola No-Drop Evo 120 czarny | 4 699 zł |
Okap FALMEC VIRGOLA 120 | 2 849 zł |
Okap FALMEC VIRGOLA NO-DROP EVO 120 czarny (800m3/h) jesteśmyFALMECPREMIUM | 4 696 zł |
Okap do zabudowy FALMEC VIRGOLA NO-DROP EVO 120 czarny | 800 m3/h |5LATGWA | 4 692 zł |
Okap szafkowy (wkład) FALMEC Virgola No-drop Touch 120 Inox 800 m3/h | 4 699 zł |
pokaż 6 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →