Витяжка Falmec Mare 66/450
Falmec Mare 66/450 |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Falmec 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Falmec.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Falmec Mare 66/450
Усі ціни 11 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Okap kuchenny Falmec Mare E.ion 66 biały | 12 099 zł |
Okap FALMEC MARE E.ION 66 biały **5LATGWARANCJI** jesteśmyFALMECPREMIUMPAR | 12 096 zł |
Okap przyścienny FALMEC MARE E.ion 66 biały | 450 m3/h |5LATGWARANCJI| RAB | 12 092 zł |
FALMEC MARE 66 BIAŁY OKAP PRZYŚCIENNY Mare E.ion Isola 66 biały 450 m³/h | 12 099 zł |
Falmec Mare E.ion 66 biały 450 m³/h - Sprawdź Cene i Kupuj Taniej ! (22)87 | 12 092 zł |
ще 6 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →