Витяжка Elica Stripe BL/A/90/LX чорний (PRF0100991B)
Фото 4 |
Elica Stripe BL/A/90/LX чорний |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Elica 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Elica.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Elica Stripe BL/A/90/LX чорний
Усі ціни 15 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Elica Stripe 90 Design Wandesse schwarz 90 cm PRF0096963 Abzugshaube PRF01 | 1 728 zł |
ELICA Okap ELICA STRIPE BL/A/90 Czarne szkło | 1 849 zł |
Okap ELICA Stripe BL/A/90 Czarny | 1 849 zł |
Okap ELICA Stripe BL/A/90 Czarny | 1 849 zł |
ще 10 пропозицій
Модификації Elica Stripe BL/A/90/LX
Ціни на Elica Stripe BL/A/90/LX |
---|---|---|---|---|
Elica Stripe WH/A/90/LX білий | від 1 849 zł | 11 пропозицій | ||
Elica Stripe IX/A/90/LX нержавіюча сталь | від 2 139 zł | 9 пропозицій | ||
Elica Stripe BL/A/90/LX чорний | від 1 728 zł | 15 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →