Витяжка Elica Stripe WH/A/90/LX білий (PRF0100995B)
Фото 4 |
Elica Stripe WH/A/90/LX білий |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Elica 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Elica.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Elica Stripe WH/A/90/LX білий
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
ELICA Okap ELICA STRIPE WH/A/90 Białe szkło | 1 849 zł |
Okap ELICA Stripe WH/A/90 (PRF0101145B) Biały | 1 849 zł |
Okap Elica NAS RTV AGD Okap Elica STRIPE WH/A/80 Białe szkło 80cm | 1 949 zł |
Okap ELICA STRIPE WH/A/90 | 1 999 zł |
Модификації Elica Stripe WH/A/90/LX
Ціни на Elica Stripe WH/A/90/LX |
---|---|---|---|---|
Elica Stripe WH/A/90/LX білий | від 1 849 zł | 7 пропозицій | ||
Elica Stripe IX/A/90/LX нержавіюча сталь | від 2 139 zł | 9 пропозицій | ||
Elica Stripe BL/A/90/LX чорний | від 1 728 zł | 11 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →