Витяжка Electrolux LFP 326 FB чорний (942 022 683)
Фото 4 |
Electrolux LFP 326 FB чорний 2022 рікSeries 300 |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Electrolux 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Electrolux.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Electrolux LFP 326 FB чорний
Усі ціни 21 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Electrolux Okap teleskopowy LFP326FB czarny HZELEOT326FB000 | 739 zł |
Teleskopowy Electrolux LFP326FB AGDZ-OKAP-ELE-069 | 719 zł |
Electrolux Okap teleskopowy LFP326FB czarny 91402 | 757 zł |
Electrolux Okap teleskopowy LFP326FB czarny 91402 | 739 zł |
Okap Electrolux LFP326FB | 675 zł |
ще 16 пропозицій
Модификації Electrolux LFP 326 FB
Ціни на Electrolux LFP 326 FB |
---|---|---|---|---|
Electrolux LFP 326 FW білий | від 689 zł | 5 пропозицій | ||
Electrolux LFP 326 AS слонова кістка | від 689 zł | 5 пропозицій | ||
Electrolux LFP 326 S сріблястий | від 582 zł | 16 пропозицій | ||
Electrolux LFP 326 FB чорний | від 521 zł | 21 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →