Okap Electrolux LFP 326 FB czarny (942 022 683)
Zdjęcia 4 |
Electrolux LFP 326 FB czarny 2022 rokSeries 300 |
|
Jaki okap kuchenny wybrać?Sekrety wyboru okapu, który będzie odpowiadał wszystkim parametrom i posłuży wiele lat
Jak wyczyścić okapWażna jest nie tylko czystość zewnętrzna i atrakcyjność okapu, ale także stan jego części wewnętrznych.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Electrolux 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Electrolux.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Electrolux LFP 326 FB czarny
Wszystkie ceny 24 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Electrolux Okap teleskopowy LFP326FB czarny HZELEOT326FB000 | 799 zł |
Teleskopowy Electrolux LFP326FB AGDZ-OKAP-ELE-069 | 719 zł |
Okap ELECTROLUX LFP326FB Czarny | 679 zł |
Electrolux Okap teleskopowy LFP326FB czarny 91402 | 757 zł |
Okap ELECTROLUX LFP326FB Czarny | 679 zł |
pokaż 19 ofert
Modyfikacje Electrolux LFP 326 FB
Ceny na Electrolux LFP 326 FB |
---|---|---|---|---|
Electrolux LFP 326 FW biały | od 689 zł | 9 oferty | ||
Electrolux LFP 326 FB czarny | od 522 zł | 24 oferty | ||
Electrolux LFP 326 AS kość słoniowa | od 689 zł | 8 oferty | ||
Electrolux LFP 326 S srebrny | od 582 zł | 20 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →