Витяжка Elica Elite 14 PLUS BL/A/60 чорний
Фото 3 |
Elica Elite 14 PLUS BL/A/60 чорний 2022 рікпотужна нержавіюча сталь чорний |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Elica 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Elica.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Elica Elite 14 PLUS BL/A/60 чорний
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Okap teleskopowy ELICA ELITE 14 PLUS BL/A/60 czarny (PRF0181966) KODRABATO | 799 zł |
WYSYŁKA do 48H*|rabat 10kod: ELI10 Okap teleskopowy ELICA ELITE 14 PLUS B | 799 zł |
Okap szafkowy ELICA Elite 14 Plus BL/A/60 PRF0181966 - Użyj kodu EL10 - 10 | 799 zł |
Okap szafkowy ELICA Elite 14 Plus BL/A/60 PRF0181966 - Użyj kodu EL10 - 10 | 799 zł |
Модификації Elica Elite 14 PLUS BL/A/60
Ціни на Elica Elite 14 PLUS BL/A/60 |
---|---|---|---|---|
Elica Elite 14 PLUS IX/A/60 нержавіюча сталь | від 799 zł | 1 пропозиція | ||
Elica Elite 14 PLUS BL/A/60 чорний | від 799 zł | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →