Витяжка Elica Plat BL/F/80 чорний
Elica Plat BL/F/80 чорний 2021 рікпотужна білий чорний |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Elica 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Elica.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Elica Plat BL/F/80 чорний
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Okap ELICA PLAT BL/F/80 | 4 299 zł |
**WYSYŁKA 24/48H** Okap przyścienny ELICA PLAT BL/F/80 czarne szkło (PRF01 | 4 699 zł |
WYSYŁKA do 48H*|rabat 10kod: ELI10 Okap przyścienny ELICA PLAT BL/F/80 cz | 4 699 zł |
Okap Elica Plat BL/F/80 PRF0164874 - Użyj kodu EL10 - 10 rabatu! Gwarancja | 4 299 zł |
Okap Elica PLAT BL/F/80 czarne PRF0164874 pochłaniacz | 4 699 zł |
Модификації Elica Plat BL/F/80
Ціни на Elica Plat BL/F/80 |
---|---|---|---|---|
Elica Plat WH/F/80 білий | від 4 699 zł | 3 пропозиції | ||
Elica Plat BL/F/80 чорний | від 4 299 zł | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →