Витяжка Elica Aplomb-RS WH/A/90 білий
Фото 5 |
Elica Aplomb-RS WH/A/90 білий 2021 рікпотужна білий чорний |
|
Стильна, потужна та продуктивна побутова кухонна витяжка з похилим дизайном, яка до того ж може стати яскравим елементом в інтер'єрі кухні. Насамперед модель відрізняється збільшеною шириною корпусу — 89,8 см, завдяки чому цей пристрій може ефективно працювати з максимально широким асортиментом сучасних кухонних плит та варильних поверхонь, у тому числі з їх збільшеними модифікаціями.
Витяжка Elica Aplomb-RS WH/A/90 використовує технологію Multi-d Capture, яка дозволяє вловлювати пари та неприємні запахи з трьох сторін (знизу та з боків). Модель має зручну сенсорну панель управління, яка дозволяє регулювати швидкість роботи пристрою в чотирьох встановлених режимах - три стандартних і один інтенсивний. При цьому рівень шуму, що створюється під час роботи шуму, знаходиться в межах цілком комфортних 56-60 дБ.
Виробником передбачений спеціальний таймер, який дозволяє запрограмувати пристрій на автоматичне відключення, що може стати відмінним рішенням для провітрювання кухні після тривалого та активного приготування. Система підсвічування сформована із яскравих світлодіодних ламп. Модель може працювати в режимі відведення повітря і в режимі рециркуляції, щоправда, для останнього знадобиться додатково придбати вугільний фільтр.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Elica 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Elica.
Купити Elica Aplomb-RS WH/A/90 білий
Усі ціни 8 →ELICA Okap ELICA APLOMB WH/A/90 Biały | 1 139 zł |
Okap ELICA APLOMB WH/A/90 | 1 499 zł |
**WYSYŁKA 24/48H** Okap przyścienny ELICA APLOMB WH/A/90 białe szkło (PRF0 | 1 499 zł |
WYSYŁKA do 48H*|rabat 10kod: ELI10 Okap przyścienny ELICA APLOMB WH/A/90 | 1 499 zł |
Okap ELICA APLOMB WH/A/90 Białe szkło PRF0166941 - Użyj kodu EL10 - 10 rab | 1 499 zł |
Модификації Elica Aplomb-RS WH/A/90
Ціни на Elica Aplomb-RS WH/A/90 |
---|---|---|---|---|
Elica Aplomb-RS WH/A/90 білий | від 1 139 zł | 9 пропозицій | ||
Elica Aplomb-RS BL/A/90 чорний | від 1 139 zł | 10 пропозицій |