Витяжка Elica Stripe IX/A/90/LX нержавіюча сталь (PRF0100993B)
Фото 4 |
Elica Stripe IX/A/90/LX нержавіюча сталь |
|
Широка, стильна та продуктивна похила кухонна витяжка із сенсорним керуванням, щілинним всмоктуванням та функцією таймера. Має збільшену ширину 90 см, яка дає можливість обслуговувати практично будь-які моделі електричних та газових варильних поверхонь. Оснащена довговічним електродвигуном потужністю 265 Вт та збалансованим відцентровим вентилятором, який забезпечує продуктивність всмоктування до 1200 м³/год.
Позиціонується як продукт верхньої цінової категорії, орієнтований обслуговування приміщень площею до 24 м². Може працювати у двох основних режимах: викид повітря за межі приміщення або рециркуляція через змінний активний вугільний фільтр (придбаний окремо). У другому випадку, вугільний фільтр ефективно затримує аерозолі та поглинає запахи. Корпус кухонної витяжки Elica Stripe IX/A/90/LX виконаний з корозійностійкої сталі і чудово поєднуватиметься зі сріблястою варильною поверхнею. Перемикання швидкостей та керування таймером здійснюється за допомогою ємнісної сенсорної панелі. За підсвічування робочої поверхні відповідають дві світлодіодні лампи (2х2,5 Вт) теплого відтінку.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Elica 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Elica.
Купити Elica Stripe IX/A/90/LX нержавіюча сталь
Усі ціни 9 →ELICA Okap ELICA STRIPE IX/A/90 Stal nierdzewna | 2 139 zł |
Okap ELICA Stripe IX/A/90 Inox | 2 139 zł |
Okap ELICA Stripe IX/A/90 Inox PRF0110515B | 2 139 zł |
Okap ELICA Stripe IX/A/90 | 2 399 zł |
Модификації Elica Stripe IX/A/90/LX
Ціни на Elica Stripe IX/A/90/LX |
---|---|---|---|---|
Elica Stripe WH/A/90/LX білий | від 1 849 zł | 7 пропозицій | ||
Elica Stripe IX/A/90/LX нержавіюча сталь | від 2 139 zł | 9 пропозицій | ||
Elica Stripe BL/A/90/LX чорний | від 1 728 zł | 11 пропозицій |