Витяжка Beko CFB 6310 W білий
Beko CFB 6310 W білий білий нержавіюча сталь |
|
Порівняно недорога компактна кухонна витяжка типу, що вбудовується, якій під силу організувати якісний повітрообмін на невеликій кухні. Система вентиляції має дуже практичну козиркову конструкцію. Усередині компактного корпусу знаходиться лопатевий привод на 80 Вт. На максимальній продуктивності модель впевнено може відводити від варильної плити до 160 м³/год повітря, насиченого вологою, жирами та ароматичними сполуками.
Загалом виробником передбачено три режими регулювання поточної швидкості роботи пристрою. Є й система підсвічування. Для управління продуктивністю та освітленням використовуються зручні повзункові перемикачі. Кухонна витяжка Beko CFB 6310 W має встановлений жироуловлюючий фільтр. Сітчастий захист мінімізує появу жирового нальоту на приводі та в каналах повітроводу. Якщо час від часу чистити жировий фільтр, можна розраховувати на хорошу продуктивність вентиляції протягом усього терміну служби пристрою. Кухонна витяжка робить процес приготування їжі комфортнішим. Техніка швидко та ефективно виводить з кухні вологе повітря та сторонні запахи, які з'являються в ході використання варильної плити. Лаконічний дизайн дозволяє легко інтегрувати модель в будь-яку інтер'єрну обстановку.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Beko 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Beko.
Купити Beko CFB 6310 W білий
Усі ціни 18 →Beko CFB6310W Okap podszafkowy HZBEKOPCFB6310W | 199 zł |
Okap podszafkowy Beko CFB 6310 W 8856213200 | 199 zł |
BEKO CFB6310W AGDZ-OKAP-BEK-017 | 182 zł |
Okap BEKO CFB 6310 W Biały | 182 zł |
Beko CFB6310W Okap podszafkowy 36775 | 199 zł |
Модификації Beko CFB 6310 W
Ціни на Beko CFB 6310 W |
---|---|---|---|---|
Beko CFB 6310 W білий | від 182 zł | 20 пропозицій | ||
Beko CFB 6310 X нержавіюча сталь | від 219 zł | 17 пропозицій |