Витяжка Amica OSC6212B чорний
Amica OSC6212B чорний 2022 рік |
|
Чорна козиркова витяжка бренду Amica - це бюджетне рішення 2022 випуску, яке підійде для малогабаритних кухонь. Ширина корпусу становить стандартні 60 см, що із запасом «перекриває» габарити популярних 4-конфорочних плит або варильних панелей. Модель підходить для пристінного монтажу, а невелика глибина корпусу (8.5 см) також дає можливість частково сховати його у підвісній шафі.
Кухонна витяжка Amica OSC6212B отримала 89-ватний двигун, продуктивність якого в режимі відведення повітря складає скромні 163 м3/год. За допомогою повзунка на панелі керування користувачі можуть встановити одну з трьох швидкостей всмоктування, при цьому змінюватиметься і рівень шуму в діапазоні від 53 до 63 дБ. Захистити двигун від негативного впливу жиру і кіптяви повинен комплектний жировловлюючий фільтр з алюмінію. А от якщо планується очищення та повернення повітря в приміщення, то додатково необхідно придбати активні фільтруючі елементи FWU 60. До інших особливостей приладу відноситься енергоспоживання класу C та наявність допоміжного освітлення на світлодіодах.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Amica 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Amica.
Купити Amica OSC6212B чорний
Усі ціни 14 →Amica Okap OSC6212B HZAMIOPOSC6212B | 259 zł |
Uniwersalny Amica OSC6212B AGDZ-OKAP-AMI-108 | 249 zł |
Okap AMICA OSC6212B Czarny | 245 zł |
Amica Okap OSC6212B 72967 | 249 zł |
Okap AMICA OSC6212B Czarny | 245 zł |