Витяжка MPM 61-PX-70 білий
MPM 61-PX-70 білий 2022 рік білий нержавіюча сталь |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MPM 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MPM.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити MPM 61-PX-70 білий
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
MPM 61-PX-70 Biały | 299 zł |
Okap do zabudowy MPM-61-PX-70 | 255 zł |
Модификації MPM 61-PX-70
Ціни на MPM 61-PX-70 |
---|---|---|---|---|
MPM 61-PX-70 білий | від 255 zł | 3 пропозиції | ||
MPM 61-PX-71 нержавіюча сталь | від 349 zł | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →