Витяжка Elica LOL BL/A/90 чорний (PRF0097906)
Фото 3 |
Elica LOL BL/A/90 чорний |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Elica 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Elica.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Elica LOL BL/A/90 чорний
Усі ціни 15 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Elica LOL BL/A/90 MOON EDITION | 2 198 zł |
Okap Elica NAS RTV AGD Okap naścienny Elica LOL BL/A/90 Czarny 90cm MOON | 2 199 zł |
Okap ELICA LOL BL/A/90 | 2 199 zł |
**WYSYŁKA 24/48H** Okap przyścienny ELICA LOL BL/A/90 MOON EDITION czarny | 2 199 zł |
ще 10 пропозицій
Модификації Elica LOL BL/A/90
Ціни на Elica LOL BL/A/90 |
---|---|---|---|---|
Elica LOL WH/A/90 білий | від 2 199 zł | 6 пропозицій | ||
Elica LOL IX/A/90 нержавіюча сталь | від 2 199 zł | 7 пропозицій | ||
Elica LOL BL/A/90 чорний | від 2 198 zł | 16 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →