Витяжка Elica Haiku BL/A/90 чорний (PRF0146265)
Фото 4 |
Elica Haiku BL/A/90 чорний потужна білий чорний |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Elica 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Elica.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Elica Haiku BL/A/90 чорний
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Okap Elica NAS RTV AGD Okap naścienny Elica HAIKU BL/A/90 Czarny 90cm | 7 999 zł |
Okap ELICA HAIKU BL/A/90 | 7 999 zł |
Okap przyścienny ELICA HAIKU BL/A/90 czarne szkło (PRF0146265) KODRABATOWY | 7 999 zł |
WYSYŁKA do 48H*|rabat 10kod: ELI10 Okap przyścienny ELICA HAIKU BL/A/90 c | 7 999 zł |
Elica okap HAIKU BL/A/90 PRF0146265 - Użyj kodu EL10 - 10 rabatu! Gwarancj | 7 999 zł |
Okap Elica HAIKU BL/A/90 PRF0146265 wyciąg | 7 999 zł |
Модификації Elica Haiku BL/A/90
Ціни на Elica Haiku BL/A/90 |
---|---|---|---|---|
Elica Haiku WH/A/90 білий | від 7 999 zł | 6 пропозицій | ||
Elica Haiku BL/A/90 чорний | від 7 999 zł | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →