Витяжка Elica Haiku WH/A/32 білий
Elica Haiku WH/A/32 білий потужна |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Elica 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Elica.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Elica Haiku WH/A/32 білий
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Okap ELICA HAIKU WH/A/32 | 6 599 zł |
Okap przyścienny ELICA HAIKU WH/A/32 biały krion (PRF0146267) KODRABATOWYE | 6 599 zł |
RABAT 10kod: ELI10 Okap przyścienny ELICA HAIKU WH/A/32 biały krion (PRF0 | 6 599 zł |
Okap Elica Haiku WH/A/32 PRF0146267 - Użyj kodu EL10 - 10 rabatu! Gwarancj | 6 599 zł |
Okap Elica HAIKU WH/A/32 biały krion PRF0146267 wyciąg | 6 599 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →