Витяжка Elica Lane WH/A/72 білий (PRF0157394)
Фото 3 |
Elica Lane WH/A/72 білий |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Elica 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Elica.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Elica Lane WH/A/72 білий
Усі ціни 10 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
ELICA Okap ELICA Lane WH/A/72 Biały | 1 619 zł |
Okap Elica Lane WH/A/72 | 1 298 zł |
Okap ELICA Lane WH/A/72 | 1 279 zł |
Okap kuchenny podszafkowy 72cm ELICA Lane WH/A/72 biały | 1 299 zł |
WYSYŁKA do 48H*|rabat 10kod: ELI10 Okap do zabudowy ELICA LANE WH/A/72 bi | 1 599 zł |
ще 5 пропозицій
Модификації Elica Lane WH/A/72
Ціни на Elica Lane WH/A/72 |
---|---|---|---|---|
Elica Lane WH/A/72 білий | від 1 279 zł | 11 пропозицій | ||
Elica Lane IX/A/72 нержавіюча сталь | від 1 039 zł | 20 пропозицій | ||
Elica Lane GR/A/72 сірий | від 1 100 zł | 6 пропозицій | ||
Elica Lane BL/A/72 чорний | від 1 255 zł | 17 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →