Витяжка Elica Elite 14 LUX BL/A/50 чорний (PRF0081870A)
Фото 6 |
Elica Elite 14 LUX BL/A/50 чорний |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Elica 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Elica.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Elica Elite 14 LUX BL/A/50 чорний
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
ELICA Okap ELICA ELITE 14 LUX BL/A/50 Czarny | 399 zł |
Elica Okap teleskopowy Elite 14 LUX BL/A/50 HZELIOT14LUXB50 | 399 zł |
Komfort Okap Teleskopowy Elica Elite 14 Lux Bl/A/50 Czarny | 428 zł |
Elica Okap teleskopowy Elite 14 LUX BL/A/50 120599 | 362 zł |
Elica Okap teleskopowy Elite 14 LUX BL/A/50 120599 | 399 zł |
Elica ELITE 14 LUX BL/A/50 | 419 zł |
Модификації Elica Elite 14 LUX BL/A/50
Ціни на Elica Elite 14 LUX BL/A/50 |
---|---|---|---|---|
Elica Elite 14 LUX WH/A/50 білий | від 389 zł | 4 пропозиції | ||
Elica Elite14 LUX GRIX/A/50 нержавіюча сталь | від 332 zł | 18 пропозицій | ||
Elica Elite 14 LUX BL/A/50 чорний | від 362 zł | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →