Витяжка Elica Fold S IX/A/52 нержавіюча сталь
Elica Fold S IX/A/52 нержавіюча сталь |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Elica 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Elica.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Elica Fold S IX/A/52 нержавіюча сталь
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Elica FOLD S IX/A/52 Intégré Acier inoxydable B PRF0181962 | 1 279 zł |
Okap Elica FOLD S IX/A/52 | 999 zł |
Okap wkład Elica Fold S IX/A/52 | 999 zł |
**WYSYŁKA 24/48H** Okap do zabudowy ELICA FOLD S IX/A/52 stal nierdzewna ( | 999 zł |
RABAT 10kod: ELI10 Okap do zabudowy ELICA FOLD S IX/A/52 stal nierdzewna | 999 zł |
Elica Fold S IX/A/52 PRF0181962 | 947 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →