Витяжка Elica Open Suite Superior BL/F/80 чорний
Elica Open Suite Superior BL/F/80 чорний |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Elica 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Elica.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Elica Open Suite Superior BL/F/80 чорний
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Okap Elica NAS RTV AGD Okap Elica Open Suite Superior BL/F/80 Czarny 80cm | 13 999 zł |
Okap ELICA OPEN SUITE SUPERIOR BL/F/80 | 13 999 zł |
WYSYŁKA do 48H*|rabat 10kod: ELI10 Okap wyspowy ELICA OPEN SUITE SUPERIOR | 13 999 zł |
Okap wyspowy ELICA Open Suite Superior BL/F/80 PRF0165965 - Użyj kodu EL10 | 13 999 zł |
Okap Elica OPEN SUITE SUPERIOR BL/F/80 PRF0165965 pochłaniacz | 13 999 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →