Okap Elica Open Suite Superior BL/F/80 czarny
Elica Open Suite Superior BL/F/80 czarny |
|
Jaki okap kuchenny wybrać?Sekrety wyboru okapu, który będzie odpowiadał wszystkim parametrom i posłuży wiele lat
Jak wyczyścić okapWażna jest nie tylko czystość zewnętrzna i atrakcyjność okapu, ale także stan jego części wewnętrznych.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Elica 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Elica.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Elica Open Suite Superior BL/F/80 czarny
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Okap Elica NAS RTV AGD Okap Elica Open Suite Superior BL/F/80 Czarny 80cm | 13 999 zł |
Okap ELICA OPEN SUITE SUPERIOR BL/F/80 | 13 999 zł |
WYSYŁKA do 48H*|rabat 10kod: ELI10 Okap wyspowy ELICA OPEN SUITE SUPERIOR | 13 999 zł |
Okap wyspowy ELICA Open Suite Superior BL/F/80 PRF0165965 - Użyj kodu EL10 | 13 999 zł |
Okap Elica OPEN SUITE SUPERIOR BL/F/80 PRF0165965 pochłaniacz | 13 999 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →