Витяжка Elica Adele BLIX/A/90 нержавіюча сталь
Elica Adele BLIX/A/90 нержавіюча сталь 2021 рікпотужна нержавіюча сталь чорний |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Elica 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Elica.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Elica Adele BLIX/A/90 нержавіюча сталь
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Okap przyścienny ELICA ADELE BLIX/A/90 stal nierdzewna + czarne szkło (PRF | 2 699 zł |
RABAT 10kod: ELI10 Okap przyścienny ELICA ADELE BLIX/A/90 stal nierdzewna | 2 699 zł |
Okap naścienny ELICA Adele BLIX/A/90 PRF0181765 - Użyj kodu EL10 - 10 raba | 2 699 zł |
ELICA Okap ADELE BLIX/A/90 PRF0167315 ! - Z KODem EL10 - RABAT 10 - Płać m | 2 399 zł |
Okap naścienny ELICA Adele BLIX/A/90 PRF0181765 - Użyj kodu EL10 - 10 raba | 2 699 zł |
Okap Elica ADÉLE BLIX/A/90 inox PRF0181765 wyciąg | 2 699 zł |
Модификації Elica Adele BLIX/A/90
Ціни на Elica Adele BLIX/A/90 |
---|---|---|---|---|
Elica Adele BLIX/A/90 нержавіюча сталь | від 2 399 zł | 6 пропозицій | ||
Elica Adele BL/A/90 чорний | від 2 699 zł | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →