Витяжка Elica Era C IX/A/60 нержавіюча сталь
Фото 4 |
Elica Era C IX/A/60 нержавіюча сталь |
|
Недорога повністювбудовувана кухонна витяжка традиційної конструкції з інтуїтивно зрозумілим кнопковим управлінням. Встановлюється безпосередньо над варильною поверхнею на відстані не менше 500 мм для електричних плит і не менше 650 мм для газових. Позиціонується як доступний продукт середньої цінової категорії, призначений для обслуговування приміщень невеликої площі (до 10 м²).
Ширина цієї моделі становить 54 см, що дозволяє обслуговувати кухонні варильні поверхні і плити шириною 50 див Видимі горизонтальні поверхні корпусу витяжки Elica Era C IX/A/60 виготовлені з якісної нержавіючої сталі, яка легко очищається від забруднень за допомогою засобів побутової хімії. Просте і надійне механічне управління у вигляді кнопкового блоку дозволяє вибирати будь-який з трьох режимів продуктивності і активувати підсвічування (два вбудованих світлодіодних світильника потужністю 1,5 Вт). Для всмоктування гарячого повітря і випарів однієї або двох активно працюють конфорок досить найменш галасливої першій швидкості, яка не поміщає розмові і дає можливість чути звук телевізора. Максимальна продуктивність (368 м³/год, до 67 дБ) допоможе впоратися з сильними запахами і швидко провітрити кухню. Комплектується багатошаровим алюмінієвим миється фільтром.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Elica 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Elica.
Купити Elica Era C IX/A/60 нержавіюча сталь
Усі ціни 14 →Okap Elica Era C IX/A/52 PRF0142723 | 1 178 zł |
Elica ERA C IX/A/52 | 419 zł |
Okap ELICA Era C IX/A/52 Inox | 449 zł |
Elica ERA C IX/A/52 Srebrny | 449 zł |
Модификації Elica Era C IX/A/60
Ціни на Elica Era C IX/A/60 |
---|---|---|---|---|
Elica Era C WH/A/60 білий | від 539 zł | 10 пропозицій | ||
Elica Era C IX/A/60 нержавіюча сталь | від 419 zł | 15 пропозицій | ||
Elica Era C BL/A/60 чорний | від 426 zł | 14 пропозицій |