Витяжка Elica Lane Sensor BL MAT/A/72 чорний
Фото 3 |
Elica Lane Sensor BL MAT/A/72 чорний нержавіюча сталь чорний |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Elica 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Elica.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Elica Lane Sensor BL MAT/A/72 чорний
Усі ціни 8 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Okap Elica Okap LANE SENSOR BL MAT/A/72 | 1 999 zł |
Okap ELICA Lane Sensor BL MAT/A/72 | 1 999 zł |
Okap kuchenny podszafkowy 72cm ELICA Lane Sensor BL MAT/A/72 czarny | 1 999 zł |
Okap do zabudowy ELICA LANE SENSOR BL MAT/A/72 czarny (PRF0188480) KODRABA | 1 999 zł |
RABAT 10kod: ELI10 Okap do zabudowy ELICA LANE SENSOR BL MAT/A/72 czarny | 1 999 zł |
ще 3 пропозиції
Модификації Elica Lane Sensor BL MAT/A/72
Ціни на Elica Lane Sensor BL MAT/A/72 |
---|---|---|---|---|
Elica Lane Sensor IX/A/72 нержавіюча сталь | від 1 999 zł | 6 пропозицій | ||
Elica Lane Sensor BL MAT/A/72 чорний | від 1 999 zł | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →