Okap Elica Lane Sensor BL MAT/A/72 czarny
Zdjęcia 3 |
Elica Lane Sensor BL MAT/A/72 czarny czarny stal nierdzewna |
|
Jaki okap kuchenny wybrać?Sekrety wyboru okapu, który będzie odpowiadał wszystkim parametrom i posłuży wiele lat
Jak wyczyścić okapWażna jest nie tylko czystość zewnętrzna i atrakcyjność okapu, ale także stan jego części wewnętrznych.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Elica 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Elica.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Elica Lane Sensor BL MAT/A/72 czarny
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Okap Elica Okap LANE SENSOR BL MAT/A/72 | 1 999 zł |
Okap ELICA Lane Sensor BL MAT/A/72 | 1 999 zł |
Okap kuchenny podszafkowy 72cm ELICA Lane Sensor BL MAT/A/72 czarny | 1 999 zł |
Okap do zabudowy ELICA LANE SENSOR BL MAT/A/72 czarny (PRF0188480) KODRABA | 1 999 zł |
RABAT 10kod: ELI10 Okap do zabudowy ELICA LANE SENSOR BL MAT/A/72 czarny | 1 999 zł |
pokaż 3 oferty
Modyfikacje Elica Lane Sensor BL MAT/A/72
Ceny na Elica Lane Sensor BL MAT/A/72 |
---|---|---|---|---|
Elica Lane Sensor BL MAT/A/72 czarny | od 1 999 zł | 8 oferty | ||
Elica Lane Sensor IX/A/72 stal nierdzewna | od 1 999 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →