Okap Elica Era C IX/A/60 stal nierdzewna
Zdjęcia 4 |
Elica Era C IX/A/60 stal nierdzewna |
|
Niedrogi, w pełni wpuszczany okap o tradycyjnym designie z intuicyjnym sterowaniem za pomocą przycisku. Instalowany bezpośrednio nad płytą w odległości co najmniej 500 mm w przypadku kuchenek elektrycznych i co najmniej 650 mm w przypadku kuchenek gazowych. Jest pozycjonowany jako niedrogi produkt w średniej półki cenowej, przeznaczony do obsługi małych pomieszczeń (do 10 m²). Szerokość tego modelu to 54 cm, co pozwala na serwisowanie płyt kuchennych i pieców o szerokości 50 cm.Widoczne poziome powierzchnie okapu Elica Era C IX / A / 60 wykonane są z wysokiej jakości stali nierdzewnej, która można łatwo oczyścić z brudu za pomocą chemii gospodarczej.
Proste i niezawodne sterowanie mechaniczne w postaci bloku przycisków pozwala na wybór dowolnego z trzech trybów pracy oraz aktywację podświetlenia (dwie wbudowane lampy LED 1,5 W). Aby zassać gorące powietrze i opary z jednego lub dwóch aktywnie pracujących palników, wystarczy najmniej głośna pierwsza prędkość, która nie przeszkadza w rozmowie i pozwala usłyszeć dźwięk telewizora. Maksymalna wydajność (368 m³/h, do 67 dB) pomoże poradzić sobie z silnymi zapachami i szybko przewietrzyć kuchnię. Dostarczany z wielowarstwowym, zmywalnym filtrem aluminiowym.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Elica 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Elica.
Kup Elica Era C IX/A/60 stal nierdzewna
Wszystkie ceny 13 →Okap Elica Era C IX/A/52 PRF0142723 | 1 178 zł |
Okap ELICA Era C IX/A/52 Inox | 449 zł |
Elica ERA C IX/A/52 Srebrny | 449 zł |
Okap ELICA Era C IX/A/52 Inox | 450 zł |
Modyfikacje Elica Era C IX/A/60
Ceny na Elica Era C IX/A/60 |
---|---|---|---|---|
Elica Era C WH/A/60 biały | od 539 zł | 10 oferty | ||
Elica Era C BL/A/60 czarny | od 426 zł | 13 oferty | ||
Elica Era C IX/A/60 stal nierdzewna | od 449 zł | 14 oferty |