Okap Concept OPI-3060 biały
Zdjęcia 4 |
Concept OPI-3060 biały 2020 rok biały czarny |
|
Jaki okap kuchenny wybrać?Sekrety wyboru okapu, który będzie odpowiadał wszystkim parametrom i posłuży wiele lat
Jak wyczyścić okapWażna jest nie tylko czystość zewnętrzna i atrakcyjność okapu, ale także stan jego części wewnętrznych.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Concept 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Concept.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Concept OPI-3060 biały
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Okap CONCEPT OPI3060 Srebrny | 599 zł |
Okap Concept OPI3060 | 598 zł |
Okap wkład CONCEPT OPI3060 | 599 zł |
Okap szafkowy CONCEPT OPI3060 | 699 zł |
Okap szafkowy CONCEPT OPI3060 | 699 zł |
Modyfikacje Concept OPI-3060
Ceny na Concept OPI-3060 |
---|---|---|---|---|
Concept OPI-3060 biały | od 598 zł | 8 oferty | ||
Concept OPI-3060BC czarny | od 599 zł | 7 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →