Okap Elica Era S IX/A/60 stal nierdzewna (PRF0142886)
Zdjęcia 4 |
Elica Era S IX/A/60 stal nierdzewna wydajny |
|
W pełni zabudowany okap kuchenny, który wyróżnia się przede wszystkim odpowiednio dużą mocą, dzięki czemu takie urządzenie może służyć jako dobry wybór do obsługi małych lub średnich lokali (10-18 m²). Model posiada atrakcyjny, nowoczesny design, jasny system oświetlenia oraz wygodny przełącznik obrotowy do regulacji wydajności pracy. Producent deklaruje, że okap kuchenny Elica Era S IX/A/60 został zaprojektowany z użyciem materiałów i wykończeń, które sprawiają, że czynności konserwacyjne są tak proste i szybkie, jak to tylko możliwe.
Wszystkie elementy, w tym aluminiowy filtr przeciwtłuszczowy, są łatwo dostępne i można je zdemontować w celu szybkiego czyszczenia lub wymiany. Sercem urządzenia jest silnik elektryczny o mocy 121 W, którego maksymalna wydajność to 850 m³/h. W sumie producent udostępnia trzy tryby zasilania, a poziom hałasu generowanego podczas pracy mieści się w przedziale 57-68 dB. Wbudowany system oświetleniowy składa się z dwóch lamp LED o mocy 3 W każda. Model przeznaczony jest wyłącznie do pracy w trybie powietrza wywiewanego i umożliwia podłączenie do kanału powietrznego o średnicy 120 mm.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Elica 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Elica.
Kup Elica Era S IX/A/60 stal nierdzewna
Okap Elica | 899 zł |
Okap Elica ERA S IX/A/52 | 899 zł |
Okap wkład ELICA Era S IX/A/52 PRF0142886 | 899 zł |