Okap Elica Stripe BL/A/60/LX czarny (PRF0100990B)
Zdjęcia 4 |
Elica Stripe BL/A/60/LX czarny |
|
Stylowy i atrakcyjny okap kuchenny stworzony przez znaną włoską markę Elica. Model należy do rozwiązań obwodowych i umożliwia zasysanie powietrza przez szereg otworów rozmieszczonych na obwodzie wlotu powietrza, dzięki czemu producentowi udało się połączyć wysoką wydajność z atrakcyjnym designem. Jednocześnie Elica Stripe A/60 bazuje na silniku o maksymalnej wydajności 625 m3/h i poziomie hałasu do 66 dB. Warto zauważyć, że zamiast zwykłych trzech zaimplementowano jednocześnie cztery tryby regulacji mocy. Zapewnia również możliwość pracy w trybie recyrkulacji, co eliminuje konieczność podłączania urządzenia do kanału powietrznego. Panel sterowania jest dotykowy, dwie lampy halogenowe odpowiadają za oświetlenie miejsca pracy.
Jaki okap kuchenny wybrać?Sekrety wyboru okapu, który będzie odpowiadał wszystkim parametrom i posłuży wiele lat
Jak wyczyścić okapWażna jest nie tylko czystość zewnętrzna i atrakcyjność okapu, ale także stan jego części wewnętrznych.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Elica 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Elica.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Elica Stripe BL/A/60/LX czarny
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Okap ELICA Stripe BL/A/60 Czarny | 1 899 zł |
Okap ELICA Stripe BL/A/60 Czarny BL-A-60 | 1 899 zł |
Okap ELICA Stripe BL/A/60/LX | 1 899 zł |
**WYSYŁKA 24/48H** Okap przyścienny ELICA STRIPE BL/A/60/LX czarne szkło ( | 1 899 zł |
pokaż 5 ofert
Modyfikacje Elica Stripe BL/A/60/LX
Ceny na Elica Stripe BL/A/60/LX |
---|---|---|---|---|
Elica Stripe WH/A/60/LX biały | od 1 899 zł | 8 oferty | ||
Elica Stripe BL/A/60/LX czarny | od 1 899 zł | 10 oferty | ||
Elica Stripe IX/A/60/LX stal nierdzewna | od 1 759 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →