Витяжка VDB Welar 60 Automatik
Фото 13 |
VDB Welar 60 Automatik |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог VDB 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі VDB.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити VDB Welar 60 Automatik
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Okap VDB Welar 60 Automatik Czarny | 1 599 zł |
Okap VDB Welar 60 Automatik Czarny | 1 470 zł |
Okap VDB WELAR 60 AUTOMATIK WHITE | 1 749 zł |
Okap VDB WELAR 60 AUTOMATIK BLACK AUTORYZOWANYPARTNERVDB|DARMOWADOSTAWA|RA | 1 391 zł |
Okap przyścienny VDB WELAR 60 AUTOMATIK BLACK AUTORYZOWANYPARTNERVDB|DARMO | 1 569 zł |
Okap VDB WELAR 60 AUTOMATIK BLACK | 1 599 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →